Jak wiadomo koniec roku to dla wielu firm okres licznych wyjazdów integracyjnych, szkoleń, konferencji. Od wielu lat, takie wyjazdy, stanowią popularną formę nagradzania agentów, współpracowników czy przedstawicieli handlowych, którzy uzyskali najlepsze wyniki sprzedażowe w roku bieżącym.

W tym roku Parking Lotnisko Poznań przygotował specjalny plac do obsługi dużych, zorganizowanych grup, których wyjazd rozpoczyna się na poznańskiej Ławicy. Plac jest w całości ogrodzony, utwardzony, oświetlony, zaopatrzony w zamykaną bramę.

W ostatnim tygodniu gościliśmy ponad 100-osobową grupę, dla której wyjazd zorganizowało biuro podróży Słoneczna Przygoda z Piły. Współpracownicy dużej firmy z branży rolniczej, przez tydzień „integrowali” się w Turcji.

Oczywiście na potrzeby takiej ilości samochodów, udostępniliśmy osobny oświetlony i utwardzony plac, a transfery realizowane były przez dodatkową ilość kierowców. Na transfer powrotny z lotniska, zamówiliśmy niskopodłogowy autobus na 140 osób. Pomimo dużych opóźnień w ruchu lotniczym w niedzielę, związanych z mgłą, cały wyjazd zakończył się szczęśliwie i z dużą ilością wspomnień na całe życie.

Zapraszamy firmy do współpracy. Przy dużych grupach, dopuszczamy możliwość negocjacji cen!!!:)