Parking

Parking

1000 miejsc parkingowych…

… czeka na samochody osobowe i dostawcze pod lotniskiem w Poznaniu, które strzeżone spokojnie będą oczekiwały Twojego powrotu z wakacji czy podróży służbowej. Duży parking, tylko 1 km od hali odlotów lotniska Ławica oraz miła, sprawna i doświadczona obsługa sprawiają, że jeden problem związany z organizacją wylotu masz z głowy – taniego, bezpiecznego parkowania pod lotniskiem. Rezerwujesz miejsce (lub miejsca), powierzasz nam swój samochód i… możesz zabrać się za pakowanie!

Uwaga!

Parking Lotnisko Poznań jest parkingiem strzeżonym, ubezpieczonym w PZU. Współpracujemy z firmą ochroniarską Solid Security.

Prosimy gruntownie przestudiować mapkę dojazdu na stronie głównej. W razie wątpliwości, nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 515 361 221, gdyż nie ponosimy odpowiedzialności, jeżeli nasz klient omyłkowo trafi na droższy parking.

Całą dobę

Nie ważne, o której wylatujesz lub przylatujesz, nie ważne, czy Twój samolot się spóźni lub data odlotu i przylotu się zmienią – zawsze obsłużymy Ciebie i Twój samochód. Jesteśmy tu nieprzerwanie od 2007 roku do usług pasażerów portu lotniczego Ławica w Poznaniu.

Rezerwacja

Zachęcamy do wcześniejszej – bezpłatnej – rezerwacji miejsc: online, telefonicznie (515 361 221) lub mailowo parking-lotnisko@lawica.com.pl. Płatności gotówką na miejscu.

Zniżki i promocje

Nasi klienci otrzymują liczne kupony rabatowe i inne profity dzięki parkowaniu przy ul. Bukowskiej 237 w Poznaniu. Zapraszamy do działu Promocje i Aktualności, w których informujemy o współpracy z różnymi partnerami biznesowymi.

Parking Lotnisko Poznań przy ul. Bukowskiej 237 w pigułce

  • CAŁODOBOWY, STRZEŻONY oraz monitorowany przez SOLID SECURITY parking
  • Bezpłatny całodobowy transfer klientów parking – lotnisko – parking
  • Zabezpieczony, ogrodzony, oświetlony obiekt – dla samochodów osobowych i dostawczych
  • Wjazd i wyjazd wyposażony w szlaban
  • UBEZPIECZENIE OC pozostawionych pojazdów wliczone w cenę
  • Na życzenie klienta faktury VAT

Potrzebujesz więcej informacji?

Zajrzyj do działu Ważnych informacji i zapoznaj się z regulaminem Parkingu Lotnisko Poznań!

Zaparkuj tanio swój samochód pod lotniskiem w Poznaniu i zacznij wakacje na Bukowskiej 237! Zarezerwuj miejsce już teraz: online lub telefonicznie 515 361 221!